13.08.2025
Weapons-prequel op komst?
Warner Bros. Pictures en New Line Cinema zouden volgens The Hollywood Reporter in gesprek zijn met regisseur Zach Cregger over een prequel op zijn horrorhit Weapons. Het potentiële film project zou draaien om Aunt Gladys, het excentrieke, oranjeharige personage met oversized bril en opvallende make-up dat plots opduikt in het stadje waar Weapons zich afspeelt.
De huiverthriller van Cregger is opgebouwd in hoofdstukken, elk verteld vanuit het perspectief van een ander personage: Justine (Julia Garner), Archer (Josh Brolin), Paul (Alden Ehrenreich), James (Austin Abrams), Marcus (Benedict Wong) en Alex (Cary Christopher). Volgens insiders bevatte het oorspronkelijke script ook een hoofdstuk rond Gladys (Amy Madigan), maar dat werd omwille van de speelduur geschrapt.
Die ‘verloren’ episode zou nu de basis kunnen vormen voor een volledige speelfilm. Concrete afspraken of een productieplanning zijn er nog niet. Cregger werkt momenteel in Praag aan de reboot van Resident Evil voor Sony Pictures, gepland voor een bioscooprelease in september volgend jaar.